“Es redzu” aicina atbalstīt Babītes vidusskolas jauniešus, kas piedālās konkursa «Bizness 24H» finālā un popularizē sava novada zīmolus

03.04.2018.  

Neredzīgo un citu personu ar invaliditāti integrācijas biedrība “Es redzu” atbalsta «Bizness 24H» konkursa Babītes vidusskolas 11. B klases komandu, kuras sastāvā ir „Es redzu” aktīvists, neredzīgais jūrmalnieks Georgs Tadejs Bārda. Mēs aicinam Babītes un Jūrmalas iedzīvotājus, kā arī rīdziniekus un galvaspilsētas viesus, palīdzēt mūsējo komandai, iegadājoties tās fināla skates radošo projektu piedāvājumus. Fināla projektu skate notiek 2018. gada 7. un 8. aprīlī TC Spice (galvenajā ēkā pa A ieeju, tad 2. stāvā pie „Lido”) no plkst. 12:00 līdz 17:00.

Konkurss «Bizness 24H» ir lielākais ikgadējais Latvijā, ko organizē Banku augstskola sadarbībā ar Nordic Training International, Swedbank, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un tirdzniecības centru «Spice». Šī konkursa mērķauditorija ir vidusskolas vecāko klašu skolēni un Latvijā studējošie jaunieši vecumā no 16 līdz 24 gadiem. Konkurss savā 10. norises gadā ap sevi pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – 1.kārtai pieteicās aptuveni 600 skolēni un studenti. Babītes vidusskolas 11. B klases puišu komandas iekļūšana uzņēmējdarbības uzsākšanas konkursa finālā ir milzīgs panākums. Tagad viņiem ir visas izredzes iekarot “Biznesa Guru 2018″ titulu.

Vairāki komandas radošie piedāvājumi ir  saistīti ar „Es redzu” dalībnieku aktivitātēm. Lai popularizētu mūsu biedrības 21 gadu vecā drauga Ralfa Johansona koka produkcijг jaunieši izveidoja zīmolu “Ralfs Rada”, tiek radīts VIP noformējums Babītes novada slaveno uzņēmumu produkcijai (“Lāči” u.c.), kuru iepakojumā tiek izmantots AS “Latvijas Finieris” materiāls. Ralfam no bērnības ir cerebrālā trieka. Viņš mācās kokapstrādi un viņa darbi ir fantastiski! Populāro zīmolu produktu grupas finiera kastīšu iepakojumā ir veltījums Latvijas simtgadei, stāstot par tās stiprajiem iedzīvotājiem.

Fināla skates ietvaros notiks projektu un to draugu piedāvājumu loterija, kurā vinnē katra loze. Starp lozēm ir fotomeistara Aivara Ošiņa četras Latvijas gadalaiku bildes un profesionālā fotogrāfa fotosesija, atlaide rododendru audzētavā, „Lāču” produkcija, skaistumkopšanas salona apmeklējums, Beaphar suņu barība un aksesuāri, sporta kluba Centrs abonoments un citas balvas. Nauda, ko ar konkursa «Bizness 24H» radošajiem biznesa projektiem nopelnīs komanda, tiks izmantota „Es redzu” pasākumu atbalstam. Starp tiem ir projekta “Draugs manam un īpašam bērnam” aktivitātes un neredzīgo un citu personu ar invaliditāti jauniešu iekļaujošās nometnes.

„Pēc ASV pavadīta gada es skaidri saprotu, ka veiksme uzņēmējdarbībā un dzīvē ir atkarīga gan no paša prāta un gribas spēka, gan no izglītības kvalitātes. Tāpēc es ar prieku un cerību piedalos „Es redzu” projektos, kas ir vērsti uz iekļaujošās izglītības pilnveidošanu Latvijā. Bet šoreiz aicinu visus, kas dzīvo Babītē un Jūrmalā, ar savu klātbūtni atbalstīt mūsu komandu. Mēs tiktiešām esam daudz pastrādājuši, lai tiktu finālā. Ceram, kā arī uzvara būs mūsu!” – tā Babītes vidusskolas 11. B klases skolnieks Georgs Tadejs Bārda.

Paralēli mācībām skolā un gatavošanās uzņemējdarbības konkursam 11.B komanda, kuras sastāvā ir Georgs Tadejs Bārda, Rūdolfs Bērziņš un Ēriks Puriņš, aktīvi piedalījušies „Es redzu” programmas „Pasaule visiem Latvijā” Babītes posma pasākumos. Tā mērķis ir apspriest un risināt iekļaujošās izglītības problēmas Babītes novadā, arī popularizēt tā ievērojamus cilvēkus un to veiksmes stāstus. Projektā „Pasaule visiem: Babīte” iesaistījās Babītes rododendru audzētava, kas ir viens no novada lepnumiem. Projektu atbalsta arī maizes ceptuve Lāči, ko 1993.gadā dibinājis un kopš tā laika vada Normunds Skauģis. Slavenā maiznieka pirmā skolotāja ir projekta iniciatoru no 11.B klases audzinātāja Anita Švītiņa.

Atbalstām mūsējos 7. un 8. aprīlī un Latvijas cilvēkus ar īpašām vajadzībām visa gada garumā!

 

Babite-20180320-6